Laboratorija

Kraujo ir laboratoriniai tyrimai Ashbourne

Trumpai

Atlikite kraujo ir laboratorinius tyrimus Ashbourne Dental & Medical klinikoje be ilgo laukimo: bendrasis kraujo tyrimas, cholesterolis, gliukozė, kepenų, inkstų ir skydliaukės funkcija, hormonų ir vaisingumo tyrimai, vėžio žymenys bei šlapimo tyrimai. Norėdami užsiregistruoti tyrimui, skambinkite laboratorijos telefonu 087 461 9799.

Ashbourne Dental & Medical – ashbourne medical laboratory

Apie

Greiti ir patogūs kraujo tyrimai

Laboratoriniai tyrimai padeda gydytojui nustatyti diagnozę, stebėti sveikatą ir įvertinti gydymo veiksmingumą. Mūsų klinikoje Ashbourne galite atlikti platų kraujo, hormonų ir šlapimo tyrimų spektrą – aiškios kainos pateiktos žemiau.

Mėginius tiria mūsų partnerės laboratorijos, tarp jų Blanchardstown Hospital Laboratory ir Medicina Practica Laboratory. Daugelį tyrimų taip pat skiria mūsų ginekologai ir šeimos gydytoja diagnozei ir gydymui.

Tyrimų kaina gali skirtis priklausomai nuo reikalingų tyrimų. Dėl tikslios kainos ir registracijos skambinkite laboratorijos telefonu 087 461 9799.

Registracija tyrimui

Užsiregistruokite vizitui

Paskambinkite ir sužinokite, kokių tyrimų jums reikia, jų kainą ir kaip pasiruošti (pavyzdžiui, ar reikia būti nevalgius).

Ką siūlome

Atliekami tyrimai

Bendrasis kraujo tyrimas

Leukocitai, eritrocitai, hemoglobinas, hematokritas ir trombocitai, taip pat CRB uždegimui įvertinti.

Širdies sveikata

Lipidograma: bendrasis, DTL ir MTL cholesterolis bei trigliceridai.

Gliukozė ir diabetas

Gliukozės kiekio kapiliariniame ir veniniame kraujyje tyrimai.

Kepenų ir inkstų funkcija

ALT, AST, šarminė fosfatazė, bilirubinas, kreatininas ir šlapimo rūgštis.

Hormonų ir vaisingumo tyrimai

FSH, LH, prolaktinas, progesteronas, estradiolis ir skydliaukės (TSH) tyrimai.

Vėžio žymenys

Navikų žymenys: CA 125, CA 15-3, CA 19-9, HE4 ir CEA.

Šlapimo tyrimai

Bendrasis šlapimo tyrimas ir pasėlis šlapimo takų infekcijoms nustatyti.

Infekcijų tyrimai

Chlamidijų, bakterinės vaginozės ir makšties grybelinės infekcijos tyrimai.

Kaip tai vyksta

Kaip vyksta laboratoriniai tyrimai

01

Paskambinkite

Skambinkite 087 461 9799 – padėsime pasirinkti tyrimus ir pasakysime kainą.

02

Pasiruoškite

Pasakysime, ar reikia būti nevalgius ar kitaip pasiruošti.

03

Mėginys

Paimtas mėginys siunčiamas į partnerę laboratoriją.

04

Rezultatai

Rezultatus gaunate jūs ir jūsų gydytojas.

Kainos

Laboratorinių tyrimų kainos

Kaina gali skirtis priklausomai nuo reikalingų tyrimų – dėl tikslios kainos skambinkite 087 461 9799. Kainos atnaujinamos tiesiogiai iš klinikos kainoraščio.

Bendrasis kraujo tyrimas ir bendrieji tyrimai

PaslaugaKaina
Bendras kraujo tyrimas (BKT)€40–€60
C reaktyvusis baltymas (CRB)€20
Antikūnų prieš COVID-19 tyrimas€65
Lipidograma (bendras cholesterolis, DTL, MTL, trigliceridai)€50
Gliukozės kiekio nustatymas kapiliariniame kraujyje€20
Gliukozės kiekio nustatymas veninio kraujo serume€25
Helicobacter pylori tyrimas (iš kapiliarinio kraujo)€65
Helicobacter pylori tyrimas (iš veninio kraujo)€75
Hemoglobino kiekio nustatymas („DiaSpect Tm“)€25
ŽIV tyrimas (rezultatas per 5 minutes)€50
Hepatito B tyrimas€60
Hepatito C tyrimas€60
Sifilio tyrimai (RPR, TPHA) (siunčiant į privačią laboratoriją – €155)€50
Amilazės tyrimas€25
Magnio kiekio tyrimas€25
Reumatoidinio faktoriaus (RF) tyrimas€40
Kraujo grupės nustatymas€95
Kepenų funkcijos rodiklių tyrimas€50
Laisvojo tiroksino (FT4) ir tirotropinio hormono (TSH) tyrimai€50
Laisvojo trijodtironino (FT3) tyrimas€25
Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę (ATPO) tyrimas€50
Glikuoto hemoglobino (HbA1c) tyrimas€35
Vitamino D (25-OH) kiekio nustatymas kraujo serume€70
Šlapimo rūgšties tyrimas€50
Feritino (geležies atsargų) tyrimas€35
Vitamino B12 kiekio tyrimas€30
Folio rūgšties (vitamino B9) tyrimas€35

Vėžio žymenys

ServicePrice
Prostate Specific Antigen (PSA)€55
CA 125 (Prostate Tumour marker) €60
HE4 (Ovarian tumour marker) €110
CA 19-9 (Ovarian tumour risk) €60
CA 15-3 (Breast tumour marker) €60
CEA (Breast tumour marker) €60
Occult blood test from the intestine i- FOB (Carcinoembryonic antigen) €75

Hormonų tyrimai

ServicePrice
Follicle Stimulating Hormone (FSH)€50
Luteinising Hormone (LH)€50
Human Chorionic Gonadotropin (beta- hCG)€55
Anti-Mullerian Hormone€110
Progesterone€50
17- Hydroxyprogesterone€80
Prolactin€50
Free Testosterone€105
Testosterone (blood taken only at 2 p.m.) €50
DHEAS€105
SHBG (sex hormone binding globulin) €50
FAI (free androgen index) €135
FAI (Female) (free androgen index) €60
Human Growth Hormone HGH (Male) (free androgen index) €95

Šlapimo tyrimai

ServicePrice
Full urine test with analyser€25
Urine Culture€90

DUK

Laboratoriniai tyrimai: dažniausi klausimai

Turite kitų klausimų? Skambinkite 01 969 0555 arba rašykite clinic@ashbournemedical.ie.

Skambinkite laboratorijos telefonu 087 461 9799. Patvirtinsime reikalingus tyrimus, kainą ir pasiruošimą.

Bendrasis kraujo tyrimas (FBC) kainuoja nuo 40 iki 60 €. Visų tyrimų kainos pateiktos lentelėse šiame puslapyje.

Kai kuriems tyrimams, pavyzdžiui, gliukozės ir cholesterolio, gali reikėti būti nevalgius. Apie tai pasakysime registruojantis.

Mėginius tiria mūsų partnerės laboratorijos, tarp jų Blanchardstown Hospital Laboratory ir Medicina Practica Laboratory.

Taip. Atliekame FSH, LH, prolaktino, progesterono, estradiolio ir skydliaukės (TSH) tyrimus, dažnai kartu su ginekologo konsultacija.

Susijusios paslaugos

Jus taip pat gali sudominti

Konsultacijos, echoskopija, citologija ir vaisingumo konsultacijos.

Nuotolinės šeimos gydytojos konsultacijos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Visas naujausias odontologijos ir medicinos paslaugų kainoraštis.

Užsiregistruokite kraujo tyrimui

Paskambinkite į laboratoriją, užsiregistruokite tyrimui ir sužinokite tikslią kainą.